Анонс подій

Концерт Петера Бенса

30 вересня 2019

Піаніст внесений до Книги рекордів Гіннеса, як піаніст-рекордсмен з швидкості повторюваного натиску (репетиції) однієї клавіші (765 клавіш на хвилину). Його версію хітів Майкла Джексона побачило більше 40 мільйонів глядачів і 620 тис. поділились відео у його виконанні.

Петер Бенс почав свою кар’єру у віці 4 років. Він став справжнім відкриттям у світі музики. Зараз він відомий піаніст, композитор, автор пісень та музичний продюсер. Володіючи феноменальними здібностями як виконавця, так и композитора, Петер був зарахований в сучасну школу музики №1 у світі, BerkleeCollegeofMusic у Бостоні. Він вчився по класу фортепіано і написанню музики до фільмів.

З 2012 року Петер почав гастролювати по Америці, Канаді, Європі та Азії. Також рекордсмен почав вести комерційну діяльність: писати музику для телебачення, кіно, театральних постанов, короткометражних і документальних фільмів, а також пісні популярних виконавців. Тільки минулого року він виступив у 20-ти країнах та відкрив ВВС Proms в Гайд парку для 50-ти тис. гостей.

Надприродний талант Бенса у сукупності зі знаннями музичного виробництва, дозволили йому створити унікальне звучання та розширити свої межі, як у технічному, так і в артистичному полі.

 

-5%
Купон -5% на проживання
за підписку на розсилку

Отримайте -5% знижки на діючі тарифи на проживання. Після реєстрації купон зі знижкою прийде на ваш email.

Натискаючи кнопку «Отримати знижку», Ви даєте право на обробку персональних даних