Анонс подій

Leopolis Jazz Fest 2019

26 -30 червня 2019

Leopolis Jazz Fest оголосив дати фестивалю у 2019 році. Раді повідомити, що ІХ Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest відбудеться у Львові з 26 червня по 30 червня.

На джазовому фестивалі "Leopolis Jazz Fest 2019" буде три сцени:

1. Сцена ім. Едді Рознера (вхід по білетам). Ключові події Фестивалю відбуваються на головній концертній сцені ім.Едді Рознера, яка зручно розташована в Центральному парку культури ім. Богдана Хмельницького (вул. Болгарська, 4). У дні фестивалю сцена відкрита для входу гостей з 18-00 і до останньої ноти.

2. Сцена на площі Ринок (вхід вільний);

3. Сцена на площі біля палацу Потоцьких (вхід вільний).

На  фестивалі Leopolis Jazz 2019 виступить всесвітньо відомий піаніст і композитор, володар 22 премій Греммі – Чік Коріа з проектом My Spanish Heart Band.

Також очікується виступ Kenny Barron Quintet. Це унікальна можливість почути вперше в Україні легенду джазової історії, американського музиканта, композитора, аранжувальника, «найліричнішого піаніста нашого часу» – Кенні Баррона.

Кількість великих джазменів, з якими він співпрацював, неможливо перерахувати.

На сцені фестивалю також виступить одна з найочікуваніших груп – Snarky Puppy, володарі трьох премій Греммі (Кращий R & B виступ в 2014, Кращий інструментальний альбом в 2016 та 2017 роках). Та багато інших знаних музикантів.

А після переповнених джазових днів Ви можете насолодитись відпочинком в одному з комфортних номерів готелю Taurus City.

 

-5%
Купон -5% на проживання
за підписку на розсилку

Отримайте -5% знижки на діючі тарифи на проживання. Після реєстрації купон зі знижкою прийде на ваш email.

Натискаючи кнопку «Отримати знижку», Ви даєте право на обробку персональних даних