Анонс подій

Jazz Bez

6-16 грудня 2018

З 6 по 16 грудня 2018 р. в 11 містах України та 4 містах Польщі пройде XVIII джазовий фестиваль Jazz Bez.

І Львів не стане винятком!

Jazz Bez — це одинадцять днів джазу: традиційного і авангардного, українського та світового. Родзинкою фестивалю є поєднання максимальної кількості джазових стилів. До участі у Jazz Bez запрошуються ті музиканти, які саме зараз творять майбутнє світового джазу.

Від заснування Jazz Bez у 2001 році кількість виконавців, які грали тут, перевищила тисячу! Щороку фестиваль розширює межі та запалює на своїй мапі все нові та нові міста. Цього року, зокрема, до їх переліку вперше долучилися Одеса, Маріуполь, Бердичів та Кропивницький.

Також у рамках фестивалю Jazz Bez, завдяки проекту «Мистецтво толерантності» та за сприяння Посольства США в Україні і Міжнародного фонду «Відродження», свої майстер-класи у Києві, Львові та Харкові подарує відомий джазовий музикант-мультиінструменталіст та вокаліст, провідний викладач джазової імпровізації, відомий вчений та методист Боб Столофф зі США.

Крім того, Боб Столофф візьме участь у науково-мистецькому форумі «Jazz Science» та конференції «Український джаз на перехресті культур» в ЛНМА ім. М. Лисенка у Львові.

Не пропустіть такої нагоди! Насолодіться джазовою атмосферою в по-зимово казковому Львові. А готель Taurus City радо прийме Вас, та забезпечить найкращі умови для Вашого відпочинку.

-5%
Купон -5% на проживання
за підписку на розсилку

Отримайте -5% знижки на діючі тарифи на проживання. Після реєстрації купон зі знижкою прийде на ваш email.

Натискаючи кнопку «Отримати знижку», Ви даєте право на обробку персональних даних